jak zablokować osobę na stronie firmowej fb

Znaleziony temat: jak zablokować osobę na stronie firmowej fb

Jak zablokować osobę na stronie firmowej na Facebooku?

Facebook jest jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych, na której wiele firm prowadzi swoje strony. Często zdarza się, że na takiej stronie pojawiają się osoby, które zakłócają porządek i wypowiadają się w sposób nieodpowiedni. W takiej sytuacji warto zablokować taką osobę, aby nie miała możliwości dalszej ingerencji w treści publikowane na stronie firmowej. Poniżej przedstawiamy krok po kroku, jak zablokować osobę na stronie firmowej na Facebooku.

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto na Facebooku

Aby móc zarządzać stroną firmową na Facebooku, musisz być zalogowany na swoje konto. Wpisz swoje dane logowania (adres e-mail lub numer telefonu oraz hasło) i kliknij przycisk „Zaloguj się”.

Krok 2: Przejdź na stronę firmową

Po zalogowaniu się na swoje konto, przejdź na stronę firmową, na której chcesz zablokować osobę. Możesz to zrobić poprzez wyszukanie nazwy strony w wyszukiwarce na górze ekranu lub poprzez kliknięcie na nazwę strony, jeśli jest ona widoczna na Twoim profilu.

Krok 3: Otwórz zakładkę „Ustawienia”

Na stronie firmowej znajdź zakładkę „Ustawienia”. Zazwyczaj jest ona umieszczona w górnym menu, obok przycisku „Strona główna”. Kliknij na nią, aby otworzyć panel ustawień.

Krok 4: Przejdź do sekcji „Osoby i inne strony”

W panelu ustawień znajdź sekcję „Osoby i inne strony”. Może być ona umieszczona w lewym menu lub na samej górze panelu ustawień. Kliknij na nią, aby przejść do tej sekcji.

Krok 5: Zablokuj osobę

W sekcji „Osoby i inne strony” znajdziesz listę osób, które polubiały Twoją stronę lub w inny sposób są z nią powiązane. Przeszukaj tę listę i znajdź osobę, którą chcesz zablokować. Obok jej nazwy powinien być przycisk „Opcje”. Kliknij na ten przycisk, a następnie wybierz opcję „Zablokuj”.

Krok 6: Potwierdź zablokowanie

Po wybraniu opcji „Zablokuj” pojawi się okno dialogowe, w którym zostaniesz poproszony o potwierdzenie zablokowania osoby. Upewnij się, że wybrałeś właściwą osobę i kliknij przycisk „Zablokuj”.

Gratulacje! Osoba została zablokowana na stronie firmowej na Facebooku. Od teraz nie będzie miała możliwości publikowania treści ani komentowania postów na Twojej stronie. Pamiętaj jednak, że zablokowanie osoby nie oznacza, że zostanie ona usunięta z Twojej listy polubień.

Zablokowanie osoby na stronie firmowej na Facebooku jest prostym sposobem na ochronę przed nieodpowiednimi treściami i zakłócaniem porządku. Pamiętaj jednak, że warto stosować tę metodę z umiarem i tylko w sytuacjach, gdy jest to naprawdę konieczne.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak zablokować osobę na stronie firmowej fb

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.